AlertNET Public Server

AlertNET Gaming Counter Strike 1.6 Servers

HomeRegistracijaLogin

Share | 

Reklamiranje-prijedlog

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
MavericK

Broj komentara : 5
Mjesto : Posusje

KomentarNaslov komentara: Reklamiranje-prijedlog   Sun Jun 28, 2009 1:18 pm

Evo posto ima malo igracha vecinom na serveru,evo jedan prijedlog:

1.Reklamiranje na drugim serverima:
Evo ja jutros ustanem se, reko da bacim jednu CS-a, kad ono server prazan! I odem ti ja na neke servere reklamirat i doslo je nekoliko igracha na server, medju njima "Tosk3" koji mi je rekao da je dosao sa Terre, gdje sam reklamirao, a ja mislim ali nisam siguran da je i "Beogradski fantom" takodjer tada dosao na server i ja sam ih poslao na forum!
Tako bi isto mogli i admini i ovi neki igraci na serveru koji zele postat admini da reklamiraju na drugim serverima. Znam da je ovo malo glupo i da ce privuc nekoliko losih igracha, odnosno noobova koji samo zele admina, a nikad ga nisu imali i nemaju pojma o AMX-u. Ja sam imao server sa prijateljima iz razreda i na ovaj nacin smo u 2-3 dana napunili server od 18 slotova.
2.MSN,Facebook...:
Ja sam siguran da vecina vas ima MSN, Facebook i sl. I samo napisete u status IP servera i forum, ja sam siguran da ce tako dodji barem malo novih igracha, te mozete poslati poruku svim kontaktima na MSN-u koji igraju CS o ovome serveru, znaci IP adresa i forum.
3.Dodavanje servera u igraonice:
Siguran sam da u vasem gradu ima barem jedna igraonicu, pa evo u mom ih ima 5-6, a grad ima svega 15-20 tisuca stanovnika. I danas ja dodjem u jednu od tih igraonica, koja je najbolja i najvise ljudi idje u nju,, uzmem pola sata i sa kompjutera na kompjuter, samo stavljam IP adresu servera i dodam ga u favourites, a ove ostale servere sto imaju samo pobrisem, pa kad netko dodje da igra CS nema gdje drugo nego na AlertNET serveru Very Happy

Evo ovo je nekoliko mojih prijedloga za popunjavanje servera i na ovaj nacin mozete popunit server u vrlo kratkom roku, ako imate svojih prijedloga slobodno ih iznesite!
Na vrh Go down
naNA<3rzl

Broj komentara : 3

KomentarNaslov komentara: Re: Reklamiranje-prijedlog   Mon Jun 29, 2009 1:14 am

bez redirekta necete nista napravit afro
Na vrh Go down
falleN.
Admin

Broj komentara : 23

KomentarNaslov komentara: Re: Reklamiranje-prijedlog   Mon Jun 29, 2009 3:00 am

naNA<3rzl (citat):
bez redirekta necete nista napravit afro

Slazem se sa tobo, vidicu da sredim redirect neki, sada imam para 4 srednje zavrsio odlicnim pa mi starci iz svedske 250 eura poslali pa mozda uzmemo redirect. Ako moze ko da napise sa kojeg servera bilo bi super!
Na vrh Go down
http://alertnet-server.darkbb.com
traNs

Broj komentara : 38

KomentarNaslov komentara: a   Mon Jun 29, 2009 3:48 am

Sa Balkan Express bi bilo najbolje uzeti redirekt..
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Reklamiranje-prijedlog   

Na vrh Go down

Reklamiranje-prijedlog
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1