AlertNET Public Server

AlertNET Gaming Counter Strike 1.6 Servers

HomeRegistracijaLogin

Share | 

Dino / anberlin known as maY #

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Anberlin

Broj komentara : 3
Mjesto : Amsterdam, Sensation White

KomentarNaslov komentara: Dino / anberlin known as maY #   Sat Jun 27, 2009 6:25 pm

Ko sam ja? Kako sam uspio postati visoki clan ove zajednice? U narednim minutama cu vam odgovoriti na nekolicinu ovakvih pitanja ali i usput odgovoriti na cilj ove moje danasnje diskusije.Ja, nisam dosegao na ovaj rank tako sto sam nekoga izmoljavao ili potplacivao nadredjene, Ja sam ovaj rank zadobio mukotrpnim radom i zalaganjem na ovome serveru.3 puna dana je bilo potrebno da se ovaj server normalizira i da bude ovakav kakav jeste.U svemu ovome hvali jedna nasa "iskra", ali ta iskra se moze polahko zapaliti nasim trudom,voljom,samopouzdanjem i zalaganjem.Eh pokusacu da vam prevedem ovu zadnju navedenu.Radi se o tome da nam treba to samopouzdanje i zelja za "boljim" da bi ova zajednica brojala poveliku cifru clanova, ali to se vjerovatno cini lahko dok ja ovo sve ispisujem u redovima.Ja vjerujem, kao i nekolicina vas da ovaj server moze dospjeti na veoma visok nivo ali samo nasim zajednickim zalaganjem.Ja vam sigurno mogu obecati da cu ja dati maksimalno od sebe, znaci sto je vise moguce da bi ovaj server postao, kako se ono kaze " neko i nesto ".Nekoliko zdravih umova i cilj ce biti postignut(zdravim podrazumijevam vjestih i uljudnih a ne zdravih sto se tice mentalnog statusa).Sto se tice mene, Ja sam tu na usluzi 24/7 ali samo za one ljude koji se znaju obratiti na uljudan i pristojan nacin, a ne sa uvredom ili psovkom.Moj kontakt se nalazi u profilu tako da zbog bilo kakvih problema na zajednici(forumu,serveru..) mozete kontaktirati mene ili moga prijatelja ali i nadleznog covjeka za ovaj server, mislim da nije potrebno da govorim o njemu, jer ga vecinom svi znate.Nije problem, ko zeli admina dobit ce ga, ali sta vi imate od toga admina? Mislite da je to samo tako banalna stvar, da se tu samo radi o banovanju, mjenjanju mape i ostalih komandi?Ako je tako, onda vam moram reci da se grdno varate jer biti Administrator na nekoj zajednici znaci biti podrska svakom od clanova kako i Servera tako i Foruma.Evo kako je receno konkurs je zapoceo prije nekolicinu dana, a svi "sretni dobitnici" ce biti objavljeni na ovome forumu 03.07.2009 godine.Svi mi znamo da CS scena u BiH pa i sire, nije vise kao sto je nekada.Danas cisto iz rekreacije logujete se na server i kad taman pomislite na najbolje dobijete ili psovku ili ban ili jednostavno izadjete jer je previse ljudi koji koriste ne afirmisana sredstva od strane Valve kompanije.Moj nick na serveru jeste maY, ali takodjer me mozete naci i pod nickom "anberlin".Opet ponavljam, za sve koji trebaju pomoc od bilo koga od nas(kad kazem nas mislim na celne ljude ove organizacije kao i Administratore) neka nas slobodno kontaktiraju i porazgovaraju sa nama.Server je u beta fazi, sto znaci da server jos nije toliko dobro modifikovan i uredjen, ali iz dana u dan ja radim umjereno da se nebi ometalo zadovoljavanje nasih korisnika na serveru.

Toliko od mene, Srećno. Wink

Na vrh Go down

Dino / anberlin known as maY #
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1